Monika Woźniak

Monika Woźniak

mgr Monika Woźniak 
Fizjoterapeuta, technik masażysta,  absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii oraz Wielkopolskiej Szkoły Medycznej w Poznaniu. 
Jako fizjoterapeuta specjalizuję się dobieraniu skutecznych terapii i masaży co pozwala na osiąganie najlepszych  efektów leczenia wszelkich schorzeń u pacjentów. Najwięcej przyjemności sprawia mi wykonywanie masaży  leczniczych, relaksacyjnych oraz rytuałów pielęgnacyjnych, które przynoszą głębokie odprężenie. 
Kosmetologia od zawsze mnie ciekawiła dlatego rozpoczęłam studia na tym kierunku. W trakcie studiów moje  zainteresowanie wzbudziła podologia. Najbardziej pasjonuję mnie tematyka terapii  wrastających paznokci, usuwanie zrogowaceń, pękających pięt oraz terapii polegające na usuwaniu brodawek wirusowych (kurzajek) 
Dzięki pracy w Juka Medical, szkoleniom prowadzonym przez Kasię i Julitę, mogę nieustannie szlifować  swoje umiejętności i praktykę w dziedzinie kosmetologii i podologii. 
Obserwowanie jak efekty mojej pracy cieszą pacjentów jest dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju. 
Uwielbiam wyzwania i wysoko sobie stawiam poprzeczkę, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Specjalizacje

Godziny pracy

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota

Opinie pacjentów

 • Byłam z 5 letnią córką u Pań w JukaMedical. Duża dawka cierpliwości. Doskonale objaśniły mi jak pielęgnować wrastajacych paznokieć córki.

  Anna J.

 • Sympatyczna atmosfera i przytulne miejsce na relax

  Paulina

 • Jestem zadowolona z wizyty. Przebarwienia zostały rozjasnione w 80%!!! Zapraszam do dziewczyn na Palacza !!!! :)

  Zośka!

 • Pełen profesjonalizm! Polecam.

  Adam

 • Wywiad przeprowadzony podczas wizyty oraz omówienie  dalszej pielęgnacji stóp. Tak powinna wyglądać wizyta u podologa. Polecam!

  Matuszewski Witold