{_entry/name}

W Juka Medical wszystkie zabiegi prowadzone są przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę podologiczną. Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących kwalifikacjie, a także uczestniczymy w targach i konferencjach, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów wykorzystujących najnowsze technologie z zakresu pielęgnacji stóp i twarzy. 

Wykonujemy zabiegi paramedyczne, wysoko wyspecjalizowane w obrębie kończyć dolnych, takie jak: bezbolesne usuwanie odcisków, leczenie wrastajacych paznokci, rekonstrukcja płytki paznokciowej, usuwanie pęknięć i rozpadlin na piętach. W obrębie twarzy i ciała: mezoterapia igłowa, laser SHR, peelingi chemiczne - wykorzystujące najnowsze nanotechnologie, makijaż brwi permanentny metodą  microblading, masaże  głębokie oraz inne zabiegi na podłożu kosmetycznym : manicure, henna, rzęsy semi-permanentne, makijaże, depilacje. 

Od dwóch lat wspłpracujemy z PODOCHIRURGIEM dr Maj. Absolwetnką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Doświadczenie w chirurgii stopu cukrzycowej zdobywała w Klinikach Polskich, Niemieckich oraz Włoskich.

Juka Medical pracuje wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach: Gehwol, Sesderma, Skeyndor. 

W naszym gabinecie prowadzone są również warsztaty z zakresu pedicure medycznego oraz zastosowania metod korekcji wrastającego paznokcia. Oprócz działalności usługowej i szkoleniowej - nasz gabinet prowadzi sprzedaż produktów podologicznych. 
W trosce o Twoje stopy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i pamiętaj : "KOLEJNY KROK TO ZADBANE STOPY" .

Nasz zespół

Julita Śmidowicz
Julita Śmidowicz

mgr Julita Śmidowicz

Jestem absolwentką kosmetologii i fizjoterapii  na Wyższj Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na Wydziale Zdrowia Publicznego.

Podczas studiów zainteresowałam się dziedziną nauki jaką jest podologia, która łączy w sobie wiedzę z zakresu obu tych  kierunków. Specjalistyczna pielęgnacja stóp stała się dla mnie pasją, a krótko potem również sposobem na życie. Naturalne było więc, że temat mojej pracy dyplomowej dotyczył tej dziedziny.   Do dnia dzisiejszego podczas pracy z klientami opieram się na wiedzy, którą zawarłam w  „Bezinwazyjnych  metodach korekcji wrastających paznokci”.

W trakcie dziesięcioletniej praktyki zawodowej jako specjalista pielęgnacji stóp  uczestniczyłam w licznych praktykach, konferencjach podologicznych, kursach i szkoleniach.  Z zakresu podologii odbyłam rekomendowane szkolenie ZDROWE NOGI  z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, szkolenie z zakresu zakładania klamer drutowych VHO – Osthold Spange Perfect, szkolenie z klamer Frazer, szkolenie PEDI ORT z zakresu wykonywania ortez  indywidualnych na każdą dolegliwość w obrębie palców stóp, szkolenie z WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH Vasyli  - dynamicznych wkładek korekcjnych oraz szkolenie PEDI MYK z zakresu pobierana materiału mykologicznego. 

 Od 2014 do 2015 pracowałam jako wykładowca Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie a od 2016 do 2017 roku dzieliłam się swoją pasją ze studentami Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia prowadząc zajęcia z zakresu podologii.

W moim życiu zawodowym pojawiła się druga pasja, jaką jest  makijaż.  Od lat pasjonuje mnie świat mody, stylizacji i wizażu. W ostatnich latach ukończyłam  tygodniowy kurs makijażu  pod okiem wizażystki Marty Iwańskiej oraz jednodniowy kurs makijażu u wizażystki  Ewy Gil. Otrzymałam również certyfikat rocznej szkoły wizażu w Poznaniu.

Doświadczenie jakie zdobyłam podczas warsztatów pozwoliło mi na rozwijanie swoich umiejętności jako wizażystki podczas sesji zdjęciowych, a także wykonywanie profesjonalnych makijaży ślubnych.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu podologii, makijażu permanentnym i make upie, dlatego na bieżaco śledzę innowacje z zakresu tych dziedzin.  Zadowolenie moich klientów jest dla mnie motywacją do poszerzania mojej wiedzy na temat kosmetologii w związku z czym systematycznie biorę udział w konferencjach, targach i kongresach dotyczących mojej specjalizacji.

Lata praktyki, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i upór pozwoliły mi na zrealizowanie mojego marzenia,  jakim jest działający od dwóch lat, salon specjalistycznej pielęgnacji stóp i twarzy    - Juka Medical.

Razem ze swoją wspólniczką Kasią tworzymy od 2014 roku JUKAMEDICAL.

Katarzyna Wikońska
Katarzyna Wikońska

mgr Katarzyna Wikońska

Podolog, absolwentka kosmetologii i edukacji prozdrowotnej.
W 2009 roku rozpoczęła praktykę z zakresu podologii oraz kosmetologii.

Od 2015 roku prowadząca szkolenia z zakresu Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp w Polsce dla marki Gehwol. Obecnie prowadzi indywidualne szkolenia dla Juka Medical.

Od 5 lat współwłaściciel JukaMedical w Poznaniu na ulicy Macieja Palacza138 oraz Milczańska 1.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu podologii, kosmetologii estetycznej oraz pielęgnacji cery trądzikowej. Jako specjalistka w złuszczaniu skóry doskonale potrafi dopasować odpowiedni peeling chemiczny do rodzaju skóry.

Będąc podologiem z 12 letnim doświadczeniem zajmuje się diagnozą budowy kończyny dolnej, doborem wkładek ortopedycznych, pielęgnacją stopy cukrzycowej oraz terapią wrastających paznokci i brodawek wirusowych.

Od 2 lat wspópracuje z wybitnym Podochirurgiem dr Maj. Asysta podczas zabiegów chirurgicznych pozwala rozwijać pasje, którą jest podologia.


Poprzez udział w licznych konferencjach i kursach stara się rozwijać swoje doświadczenie i praktykę. Publicystka wielu artykułów o tematyce podologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. 


 

Martyna Kępka
Martyna Kępka

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu ze specjalizacją wizaż i stylizacja.  

Od początku mojej nauki byłam zafascynowana technikami makijażu oraz pielęgnacją skóry i paznokci. Rozwijałam swoje umiejętności w tym zakresie biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, m.in.: 
        ⁃       warsztaty makijażu z Magdaleną Pieczonką
        ⁃       szkolenie makijażu profesjonalnego u Barbary Woźniak 
        ⁃       szkolenie z manicure kombinowanego marki SPN 
        ⁃       szkolenie teoretyczno-praktyczne marki Skeyndor oraz Sesderma

Obecnie kontynuuję swoją naukę na studiach II stopnia na tym samym kierunku.

W Juka Medical jestem głównie odpowiedzialna za makijaże, zabiegi na twarz i manicure. Wykonuję również zabiegi pogologiczne, depilację oraz hennę brwi i rzęs. 

Miałam szczęście że na początku swojej drogi zawodowej trafiłam do Julity i Kasi. Nie tylko umożliwiają mi rozwój, ale również stworzyły miejsce z super atmosferą, gdzie chce się pracować

Anna Dyblik
Anna Dyblik
Aktualnie studentka Kosmetologii II stopnia na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Od dłuższego czasu na bieżąco zdobywa nową wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w szkoleniach, jednocześnie pracując w gabinecie podologicznym. Poza specjalistycznymi zabiegami  szczególną uwagę poświęca diabetykom. Skrupulatnie poszerza swoją wiedzę na temat  leczenia, pielęgnacji i profilaktyki stopy cukrzycowej.  Sumiennie oddaje się swojej pracy. Do każdego przypadku podchodzi w sposób indywidualny. Z przyjemnością ciągle poszerza swoją wiedzę z zakresu podologii. Praca z ludźmi to jej prawdziwa pasja. 
Przebyte kursy i szkolenia:
- Szkolenie podologiczne I stopnia
- Szkolenie z zakresu zastosowania filców odciążeniowych i rurek piankowych
- Wykonywanie zabiegów w zakresie Metody Arkady – innowacyjnego sposobu korekcji wrastających paznokci – Specjalista I stopnia 
- Podstawowy zabieg podologiczny- pedicure leczniczy
- Usuwanie odcisków
- Mykologia – pobranie materiału do badań
- Aplikacja klamry tytanowej
- Szkolenie z opatrunków specjalistycznych 
- Kongres podologiczny II stopnia