Katarzyna Wikońska

Katarzyna Wikońska

mgr Katarzyna Wikońska

Podolog, absolwentka kosmetologii i edukacji prozdrowotnej.
W 2009 roku rozpoczęła praktykę z zakresu podologii oraz kosmetologii.

Od 2015 roku prowadząca szkolenia z zakresu Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp w Polsce dla marki Gehwol. Obecnie prowadzi indywidualne szkolenia dla Juka Medical.

Od 9 lat współwłaściciel JukaMedical w Poznaniu na ulicy Macieja Palacza138.
Specjalizuje się w zabiegach z zakresu podologii, kosmetologii estetycznej oraz pielęgnacji cery trądzikowej. Jako specjalistka w złuszczaniu skóry doskonale potrafi dopasować odpowiedni peeling chemiczny do rodzaju skóry.

Będąc podologiem z 14 letnim doświadczeniem zajmuje się diagnozą budowy kończyny dolnej, doborem wkładek ortopedycznych, pielęgnacją stopy cukrzycowej oraz terapią wrastających paznokci i brodawek wirusowych.

Wspołpraca  z wieloma specjalistami z działu medycyny oraz podologii poszerzyła wiedzę, a asysta podczas zabiegów chirurgicznych pozwaliła rozwijać pasje, którą jest podologia.


Poprzez udział w licznych konferencjach i kursach stara się rozwijać swoje doświadczenie i praktykę. Publicystka wielu artykułów o tematyce podologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. 


 

Specjalizacje

Godziny pracy

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota

Opinie pacjentów

 • Byłam z 5 letnią córką u Pań w JukaMedical. Duża dawka cierpliwości. Doskonale objaśniły mi jak pielęgnować wrastajacych paznokieć córki.

  Anna J.

 • Sympatyczna atmosfera i przytulne miejsce na relax

  Paulina

 • Jestem zadowolona z wizyty. Przebarwienia zostały rozjasnione w 80%!!! Zapraszam do dziewczyn na Palacza !!!! :)

  Zośka!

 • Wywiad przeprowadzony podczas wizyty oraz omówienie  dalszej pielęgnacji stóp. Tak powinna wyglądać wizyta u podologa. Polecam!

  Matuszewski Witold

 • Pełen profesjonalizm! Polecam.

  Adam