Julita Śmidowicz

Julita Śmidowicz

mgr Julita Śmidowicz

Jestem absolwentką kosmetologii i fizjoterapii  na Wyższj Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na Wydziale Zdrowia Publicznego.

Podczas studiów zainteresowałam się dziedziną nauki jaką jest podologia, która łączy w sobie wiedzę z zakresu obu tych  kierunków. Specjalistyczna pielęgnacja stóp stała się dla mnie pasją, a krótko potem również sposobem na życie. Naturalne było więc, że temat mojej pracy dyplomowej dotyczył tej dziedziny.   Do dnia dzisiejszego podczas pracy z klientami opieram się na wiedzy, którą zawarłam w  „Bezinwazyjnych  metodach korekcji wrastających paznokci”.

W trakcie dziesięcioletniej praktyki zawodowej jako specjalista pielęgnacji stóp  uczestniczyłam w licznych praktykach, konferencjach podologicznych, kursach i szkoleniach.  Z zakresu podologii odbyłam rekomendowane szkolenie ZDROWE NOGI  z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, szkolenie z zakresu zakładania klamer drutowych VHO – Osthold Spange Perfect, szkolenie z klamer Frazer, szkolenie PEDI ORT z zakresu wykonywania ortez  indywidualnych na każdą dolegliwość w obrębie palców stóp, szkolenie z WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH Vasyli  - dynamicznych wkładek korekcjnych oraz szkolenie PEDI MYK z zakresu pobierana materiału mykologicznego. 

 Od 2014 do 2015 pracowałam jako wykładowca Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie a od 2016 do 2017 roku dzieliłam się swoją pasją ze studentami Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia prowadząc zajęcia z zakresu podologii.

W moim życiu zawodowym pojawiła się druga pasja, jaką jest  makijaż.  Od lat pasjonuje mnie świat mody, stylizacji i wizażu. W ostatnich latach ukończyłam  tygodniowy kurs makijażu  pod okiem wizażystki Marty Iwańskiej oraz jednodniowy kurs makijażu u wizażystki  Ewy Gil. Otrzymałam również certyfikat rocznej szkoły wizażu w Poznaniu.

Doświadczenie jakie zdobyłam podczas warsztatów pozwoliło mi na rozwijanie swoich umiejętności jako wizażystki podczas sesji zdjęciowych, a także wykonywanie profesjonalnych makijaży ślubnych.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu podologii, makijażu permanentnym i make upie, dlatego na bieżaco śledzę innowacje z zakresu tych dziedzin.  Zadowolenie moich klientów jest dla mnie motywacją do poszerzania mojej wiedzy na temat kosmetologii w związku z czym systematycznie biorę udział w konferencjach, targach i kongresach dotyczących mojej specjalizacji.

Lata praktyki, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i upór pozwoliły mi na zrealizowanie mojego marzenia,  jakim jest działający od dwóch lat, salon specjalistycznej pielęgnacji stóp i twarzy    - Juka Medical.

Razem ze swoją wspólniczką Kasią tworzymy od 2014 roku JUKAMEDICAL.

Specjalizacje

Godziny pracy

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota

Opinie pacjentów

 • Wywiad przeprowadzony podczas wizyty oraz omówienie  dalszej pielęgnacji stóp. Tak powinna wyglądać wizyta u podologa. Polecam!

  Matuszewski Witold

 • Sympatyczna atmosfera i przytulne miejsce na relax

  Paulina

 • Byłam z 5 letnią córką u Pań w JukaMedical. Duża dawka cierpliwości. Doskonale objaśniły mi jak pielęgnować wrastajacych paznokieć córki.

  Anna J.

 • Pełen profesjonalizm! Polecam.

  Adam

 • Jestem zadowolona z wizyty. Przebarwienia zostały rozjasnione w 80%!!! Zapraszam do dziewczyn na Palacza !!!! :)

  Zośka!